Analiza / Doradztwo / Pisma / Mediacje

Porady Prawne

Z gwarancją najkorzystniejszych rozwiązań.

Ważne pytania wymagają konkretnych odpowiedzi
zmień problem w rozwiązanie

Porady prawne udzielane są we wszelkich dziedzinach prawa w których specjalizuje się moja kancelaria. Udzielam porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spółek, prawa handlowego i gospodarczego oraz prawa karnego i prawa wykroczeń. Czas porady jest nie limitowany i rozmowa trwa dopóki nie odpowiem wyczerpująco na wszystkie pytania klienta. W ramach porady prawnej również analizuję dokumenty oraz odnoszę się do zapisów umów.

  • Masz problem prawny?
  • Alimenty? Rozwód? Kontakty z dziećmi?
  • Ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie?
  • Zakładasz spółkę?
  • Popełniłeś przestępstwo?
  • Szukasz dobrego adwokata?
  • Potrzebujesz porady i planu działań?

Rzetelne Porady Prawne

Prawo pełne jest nieścisłości, które dla osoby stykającej się z nim po raz pierwszy, mogą być trudne do rozwiązania. Dodatkowo, bardzo często ulega zmianom, za którymi niekiedy ciężko nadążyć nawet prawnikom. Rzetelna porada prawna i analiza danego problemu prawnego z różnych stron pozwoli na wybranie najlepszego rozwiązania.

W obliczu problemu natury prawnej, ludzie często sięgają do Internetu, jako pierwszego źródła informacji. Niestety Internet pełen jest nieprawdziwych informacji, dlatego tak ważne jest by skorzystać z porady prawnej profesjonalisty. Ważne jest także, aby porady prawnej zasięgnąć możliwie jak najszybciej, ponieważ w niektórych przypadkach to właśnie szybkie działanie profesjonalnego pełnomocnika od początku sprawy, może zapewnić zakończenie jej z sukcesem dla Klienta.

Analiza

Możliwości pod lupą

Mediacje

Najkorzystniejszy kompromis

Doradztwo

Konsultacje i wsparcie
Porady Prawne Adwokat Małgorzata Durlej Piotrowska

Małgorzata Durlej – Piotrowska

Porady Prawne - Twój Adwokat w centrum Warszawy

Konsultacje

Obejmuje szczegółową analizę, wskazówki oraz rekomendację konkretnych rozwiązań.

Pisma

Tworzenie pism z reguły wyceniam osobno – jako dodatkową usługę prawną.

Stała obsługa

Zapewniam stałą obsługę prawną dla klientów indywidualnych i firm.

Doświadczony Adwokat od Porad Prawnych

Moim priorytetem w pracy adwokata jest dbałość o dobro moich Klientów. Udzielane przeze mnie porady charakteryzują się wysokim profesjonalizmem. Ogromną wagę przykładam do obowiązującej mnie etyki zawodowej, tak aby każdy Klient w mojej Kancelarii czuł się pewnie i bezpiecznie, a przede wszystkim swobodnie.

Celem porady jest przede wszystkim właściwe zrozumienie oczekiwań Klienta i wspólne omówienie sprawy, w celu znalezienia idealnego rozwiązania w zgodzie z dobrem  i interesem Klienta. Właściwie poprowadzona rozmowa to klucz do sukcesu i wielka szansa na możliwie jak najbardziej pozytywne załatwienie danej sprawy.

Porada prawna jest dla Klienta, wobec czego zawsze podczas jej trwania posługuję się językiem zrozumiałym dla każdego. Najważniejsze jest dla mnie, aby mieć pewność, że wszystko co powiedziałam zostało zrozumiane przez Klienta.

Pomoc Prawna krok po kroku

Tak będzie przebiegała
nasza współpraca

Przeanalizuję sytuację prawną i dokumenty, doradzę najkorzystniejsze rozwiązania i stworzę plan w wersji krok po kroku. Tym samym otrzymasz kompleksową pomoc prawną. Będę rozmawiać z Tobą po ludzku – w przystępny sposób odpowiem na wszystkie pytania oraz uczciwie przedstawię możliwości. Obiecuję dokonać wszelkich starań, aby Państwa problem został rozwiązany możliwie jak najszybciej i z jak największa, możliwą na dany moment, korzyścią dla Państwa.

1

Spotkanie

Wysłucham Cię i zapytam o istotne szczegóły, aby doradzić optymalne rozwiązanie
2

Uczciwość

Zawsze rzetelnie informuję o możliwych scenariuszach związanych z podjęciem kroków prawnych.
3

Dyskrecja

Twoje tajemnice są w mojej kancelarii bezpieczne. To, co usłyszę, zachowam tylko dla siebie.
4

Po sprawie

w razie potrzeby zapewnię Ci wsparcie merytoryczne i pomoc prawną.

Adwokat Porady Prawne Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokata z Warszawy – Małgorzaty Durlej – Piotrowskiej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób prywatnych, a także przedsiębiorców, przygotowała ofertę kompleksowej obsługi prawnej, którą to obsługę rozpoczyna etap porady prawnej.  Dzięki stałemu pogłębianiu swojej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu, a także kreatywności, udzielam porad prawnych na najwyższym poziomie.

Profesjonalna porada prawna wyspecjalizowanego Adwokata, zapewni Ci podjęcie tylko korzystnych decyzji. W ramach świadczonych porad prawnych, Kancelaria oferuje porady prawne jednorazowe, w konkretnych sprawach, ale także stałą obsługę prawną.

Moja Kancelaria mieści się w Warszawie, aczkolwiek moją Kancelarię charakteryzuje elastyczność i umiejętność dopasowania się do potrzeb Klienta, dlatego udzielane przeze mnie porady prawne mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Kancelarii, jak również telefonicznie lub mailowo bądź w formie video rozmowy.