Ponad 100 spraw sądowych

Doświadczenie

Szybka i profesjonalna pomoc

Opieka prawna

Partnerstwoi wsparcie

Empatia

Twój adwokat w Warszawie

Witaj po stronie prawa. Oto moja wizytówka

Jestem warszawskim adwokatem i absolwentką Uczelni Łazarskiego – jednej z czołowych uczelni prawniczych w Polsce. W 2011 roku uzyskałam także tytuł inżyniera informatyki na PWSBiA, specjalizując się w  bezpieczeństwie systemów tele-informatycznych.

Cenne doświadczenie zdobyłam jako Kierownik Samodzielnego Referatu Organizacyjno – Prawnego oraz Kierownik Studiów w Prywatnej Wyższej Szkole Administracji i Businessu.

W latach 2013 – 2015 odbyłam aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, praktykując w kancelarii patrona oraz współpracując z innymi adwokatami.

Moja wiedza bezsprzecznie została potwierdzona pozytywnym wynikiem państwowego egzaminu Ministerstwa Sprawiedliwości i wpisem na listę Adwokatów.

Porozmawiajmy o Twojej sprawie:
Signature

Małgorzata Durlej – Piotrowska

Twój prawnik w centrum Warszawy
Adwokat Warszawa

Moje sprawy w %

Prawo rodzinne

m.in. rozwody i alimenty i ustalenia ojcostwa

Prawo karne

m.in. rozboje, wymuszenia i pobicia

Prawo cywilne i biznesowe

m.in. odszkodowania, spadki i prawo autorskie
2010

Absolwentka Prawa

Ukończone studia prawnicze na Uczelni Łazarskiego
2011

Tytuł inżyniera

Ukończone studia informatyczne na PWSBiA
2013-2015

Aplikacja adwokacka

w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie
2016

Kancelaria w Warszawie

Początek pracy pod własnym adresem

Adwokat w centrum Twoich potrzeb

Wybór adwokata może być dobry, albo właściwy. To wielka różnica

Zobacz, co mnie wyróżnia, zyskaj pewność i podejmij decyzję, dzięki której zmienisz problemy prawne w optymalne rozwiązania.

Uczciwie i rzetelnie

Podejmuję się spraw na każdym etapie. Rzetelnie informuję o szansach na wygraną przed sądem oraz możliwych scenariuszach. Zawsze podpowiadam rozwiązania, aby uzyskać najkorzystniejsze orzeczenia dla moich Klientów.

Negocjacje i solidna obrona

Wnikliwie analizuję dokumenty, pośredniczę i negocjuję, aby wyczerpać wszystkie możliwości. W razie potrzeby walczę o interesy moich Klientów przed sądem, wybierając optymalną strategię obrony przed jego obliczem.

Empatia i partnerstwo

Nie buduję muru między adwokatem oraz proponuję zaangażowane partnerstwo zamiast chłodnych relacji. Słucham, wyczerpująco odpowiadam na pytania i w prosty sposób wyjaśniam skomplikowane kwestie prawnicze.

Komunikacja na bieżąco

Rozumiem zniecierpliwienie i nerwy Klientów. Chodzi przecież o sprawy, które decydują o przyszłości. Właśnie dlatego zawsze i możliwie szybko oddzwaniam, odpisuję na wiadomości oraz informuję na bieżąco o statusie sprawy.

Dyskrecja i zaufanie

Przestrzegam najwyższych standardów zawodowych oraz etycznych - zawsze i pod każdym względem. Zaufanie to dla mnie priorytet, dlatego zachowuję tajemnice osobiste i biznesowe moich Klientów wyłącznie dla siebie.

Umowa i konkrety

Pracuję w oparciu o precyzyjną umowę, którą zawieram podczas spotkania osobistego. Dzięki niej Klient poznaje koszty oraz warunki współpracy. Nigdy nie zmieniam „zasad gry w trakcie gry”, dlatego zasady są proste i klarowne.
100-spraw-sadowych

Adwokat Warszawa – opinie

Rekomendacje Klientów to mój powód do dumy

Usługi prawne Warszawa

Sprawdź, w jakiej sprawię Ci pomogę

Kancelaria prawna w centrum Warszawy

Napisz lub zadzwoń – czas na solidną obronę

Ul.Krucza 41/43 lok.4
00-525 Warszawa