"Iuris prudentia est divinarum atque humanarum rerum notitia, iusti atque iniusti scientia"

Nauka prawa jest znajomością spraw boskich i ludzkich oraz wiedzą o tym co sprawiedliwe, a co niesprawiedliwe.

 

+48 511 090 483

kontakt
NRA
Facebook
g+
Adwokat Warszawa

Umów się na konsultację

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Durlej -Piotrowska

ADWOKAT

Aktualności / BLOG

31 sierpnia 2017
          Odszkodowanie i zadośćuczynienie są to dwa pojęcia bardzo często ze sobą mylone. Wydaje się,...
20 sierpnia 2017
Jesteś właścicielem działki? Przez Twoją działkę przebiegają słupy energetyczne? Masz możliwość żądania ustanowienia służebności...
26 lipca 2017
Upadłość konsumencka – sposób na wyjście z długów         Wiele osób ma różne zobowiązania, kredyty...

O mnie

       Studia prawnicze ukończyłam w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego (obecnie Uczelnia Łazarskiego) w 2010 roku. Zajmującej czołowe miejsca w rankingach uczelni prawniczych w kraju. Temat mojej pracy: „Karne czynności przygotowawcze do przestępstw naruszających ochronę informacji (art.269b k.k)” promotorem pracy był prof. nadzw. dr hab. Jacek Kosonoga a, recenzentem prof. zw. dr hab. Ryszard Stefański. Z obrony uzyskałam ocenę bardzo dobrą. Natomiast w 2011 roku uzyskałam tytuł inżyniera informatyki. 

 

 Przez kolejne lata zdobywałam doświadczenie zawodowe jako Kierownik Samodzielnego Referatu Organizacyjno – Prawnego oraz Kierownik Studiów pod patronatem rektora Jego Magnificencji prof. dr Tadeusza Koźluka w Prywatnej Wyższej Szkole Administracji i Businessu.

 

   W latach 2013 – 2015 odbyłam aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

 

 Moja wiedza bezsprzecznie została potwierdzona pozytywnym wynikiem egzaminu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie i wpisem na listę Adwokatów.

 

   Praktyka którą odbyłam podczas trwania aplikacji adwokackiej przygotowała mnie merytorycznie do wykonywania zawodu. W trakcie pracy w kancelarii Patrona samodzielnie z sukcesem prowadziłam sprawy zarówno z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, gospodarczego jak i karnego. Samodzielnie sporządzałam środki zaskarżenia oraz pisma procesowe w różnego rodzaju sprawach.

     

  Zdobyte doświadczenie pozwala mi na samodzielne podejmowanie decyzji w oparciu o informacje podane przez klienta oraz bieżący stan prawny.

 

    Cechuje mnie silna wewnętrzna motywacja w dążeniu do osiągania celów. Jestem osobą ambitną, nastawioną na rozwój, na której można polegać. W rozwiązywaniu problemów wykazuję dużą dociekliwość i wytrwałość, a systematyczność oraz skrupulatność powala mi na osiągnięcie zamierzonego celu.

w górę
w górę
w górę
w górę

Copyright by Kancelaria Adwokacka Małgorzata Durlej - Piotrowska

ul.Krucza 41/43 lok.4 00-525 Warszawa
 

Zastrzeżenia prawne