"Iuris prudentia est divinarum atque humanarum rerum notitia, iusti atque iniusti scientia"

Nauka prawa jest znajomością spraw boskich i ludzkich oraz wiedzą o tym co sprawiedliwe, a co niesprawiedliwe.

 

+48 511 090 483

kontakt
NRA
Facebook
g+
Adwokat Warszawa

Umów się na konsultację

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Durlej -Piotrowska

ADWOKAT

Aktualności / BLOG

01 października 2017
     Przypadkowo znalazłeś wartościową rzecz, zakopaną w ziemi lub leżącą na ulicy. Po pierwszej euforii...
31 sierpnia 2017
          Odszkodowanie i zadośćuczynienie są to dwa pojęcia bardzo często ze sobą mylone. Wydaje się,...
20 sierpnia 2017
Jesteś właścicielem działki? Przez Twoją działkę przebiegają słupy energetyczne? Masz możliwość żądania ustanowienia służebności...

O mnie

       Studia prawnicze ukończyłam w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego (obecnie Uczelnia Łazarskiego) w 2010 roku. Zajmującej czołowe miejsca w rankingach uczelni prawniczych w kraju. Temat mojej pracy: „Karne czynności przygotowawcze do przestępstw naruszających ochronę informacji (art.269b k.k)” promotorem pracy był prof. nadzw. dr hab. Jacek Kosonoga a, recenzentem prof. zw. dr hab. Ryszard Stefański. Z obrony uzyskałam ocenę bardzo dobrą. Natomiast w 2011 roku uzyskałam tytuł inżyniera informatyki. 

 

 Przez kolejne lata zdobywałam doświadczenie zawodowe jako Kierownik Samodzielnego Referatu Organizacyjno – Prawnego oraz Kierownik Studiów pod patronatem rektora Jego Magnificencji prof. dr Tadeusza Koźluka w Prywatnej Wyższej Szkole Administracji i Businessu.

 

   W latach 2013 – 2015 odbyłam aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

 

 Moja wiedza bezsprzecznie została potwierdzona pozytywnym wynikiem egzaminu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie i wpisem na listę Adwokatów.

 

   Praktyka którą odbyłam podczas trwania aplikacji adwokackiej przygotowała mnie merytorycznie do wykonywania zawodu. W trakcie pracy w kancelarii Patrona samodzielnie z sukcesem prowadziłam sprawy zarówno z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, gospodarczego jak i karnego. Samodzielnie sporządzałam środki zaskarżenia oraz pisma procesowe w różnego rodzaju sprawach.

     

  Zdobyte doświadczenie pozwala mi na samodzielne podejmowanie decyzji w oparciu o informacje podane przez klienta oraz bieżący stan prawny.

 

    Cechuje mnie silna wewnętrzna motywacja w dążeniu do osiągania celów. Jestem osobą ambitną, nastawioną na rozwój, na której można polegać. W rozwiązywaniu problemów wykazuję dużą dociekliwość i wytrwałość, a systematyczność oraz skrupulatność powala mi na osiągnięcie zamierzonego celu.

w górę
w górę
w górę
w górę

Copyright by Kancelaria Adwokacka Małgorzata Durlej - Piotrowska

ul.Krucza 41/43 lok.4 00-525 Warszawa
 

Zastrzeżenia prawne